Sataraudoitus Oy – Suomen modernein raudoitetehdas

Sataraudoitus Oy on raudoitealan uuden sukupolven yritys, joka palvelee asiakkaitaan tehokkaalla otteella koko Suomen alueella.

Ota yhteyttä

Toteutamme kaikki raudoitusurakat –mikään projekti ei ole meille liian vaativa. Oma tuotantotehtaamme sijaitsee Porissa. 


Ota yhteyttä automatisoidun raudoitustuotannon edelläkävijään!

Sataraudoitus Oy

 myynti@sataraudoitus.fi


Maalaiskunnantie 24

   28760 Pori

*Pakolliset kentät

Minulle saa jatkossa lähettää tarjouksia ja informaatiota.

Sähköpostitse
Tekstiviestitse

Henkilökunta

Tarjouspyynnöt / myynti

myynti@sataraudoitus.fi

 

Janne Leminen / toimitusjohtaja / tarjouspyynnöt
+358 40 861 1858
janne.leminen@sataraudoitus.fi

 

Markku Lehtikangas / määrälaskenta, listaus, tarjouspyynnöt
+358 44 0709 305
markku.lehtikangas@sataraudoitus.fi

 

Eliza Jarmolinska / myynti ja ostot, ulkomaankauppa, muut terästuotteet
+358 40 488 9013
eliza.jarmolinska@sataraudoitus.fi

Tuotanto

 

Kari Salonen / projektikoordinointi / määrälaskenta
+358 50 5499 554
kari.salonen@sataraudoitus.fi

 

Marko Hölsömäki / määrälaskenta, listaus
+358 50 336 6063
marko.holsomaki@sataraudoitus.fi

 

Ville Bärholm / tuotanto, logistiikka
+358 50 552 8300
ville.barholm@sataraudoitus.fi

 

Teemu Vanhatalo / asennustyönjohtaja
+358 50 544 5122
teemu.vanhatalo@sataraudoitus.fi

Taloushallinto, laskutus

 

Pirita Raittila / taloushallinto, laskutus
+358 400 983 950
pirita@sataraudoitus.fi

Laskutus

Käsittelemme kaikki ostolaskumme sähköisesti, jonka vuoksi laskut tulee toimittaa meille ensisijaisesti verkkolaskuina.

Sataraudoitus Oy laskutusosoitteet:

Verkkolaskuosoite / OVT tunnus: 003730194395
Y-tunnus: 3019439-5
Verkkolaskuoperaattori: Apix Messaging Oy
Operaattorin välittäjätunnus: 003723327487
Sähköpostilaskuosoite: 003730194395@procountor.apix.fi

Mikäli ette vielä pysty lähettämään verkkolaskua, pyydämme teitä lähettämään paperilaskut osoitteeseen: 

Sataraudoitus Oy (Apix skannauspalvelu)
PL 16112
00021 LASKUTUS