Sataraudoitus Oy – Suomen modernein raudoitetehdas

Sataraudoitus Oy on raudoitealan uuden sukupolven yritys, joka palvelee asiakkaitaan tehokkaalla otteella koko Suomen alueella.

Ota yhteyttä

Toteutamme kaikki raudoitusurakat –mikään projekti ei ole meille liian vaativa. Oma tuotantotehtaamme sijaitsee Porissa. 


Ota yhteyttä automatisoidun raudoitustuotannon edelläkävijään!

Sataraudoitus Oy

 myynti@sataraudoitus.fi


Maalaiskunnantie 24

   28760 Pori

*Pakolliset kentät

Minulle saa jatkossa lähettää tarjouksia ja informaatiota.

Sähköpostitse
Tekstiviestitse

Henkilökunta

Janne Leminen / Toimitusjohtaja / Tarjouspyynnöt

 +358 40 861 1858
 janne.leminen@sataraudoitus.fi

Joni Vuorisalo / Myyntijohtaja / Tarjouspyynnöt

 +358 46 923 7198

 joni.vuorisalo@sataraudoitus.fi

Ville Bärholm / Tuotanto

+358 50 552 8300
  ville.barholm@sataraudoitus.fi

Kari Salonen / Määrälaskenta, listaus

+358 50 5499 554

kari.salonen@sataraudoitus.fi

 Markku Lehtikangas / Määrälaskenta, listaus
+358 44 0709 305
lehtikangas.markku@outlook.com

Vesa Vanhatalo/ Asennustyönjohtaja

 +358 50 544 5122

 vesa.vanhatalo@sataraudoitus.fi

Pirita Raittila / Taloushallinto, laskutus

 +358 400 983 950

 pirita@sataraudoitus.fi

Laskutus

Käsittelemme kaikki ostolaskumme sähköisesti, jonka vuoksi laskut tulee toimittaa meille ensisijaisesti verkkolaskuina.

Sataraudoitus Oy laskutusosoitteet:

Verkkolaskuosoite / OVT tunnus: 003730194395
Y-tunnus: 3019439-5
Verkkolaskuoperaattori: OpusCapita Solutions Oy
Operaattoririn välittäjätunnus: E204503
Sähköpostilaskuosoite: SataraudoitusOy.FI.P.132791-5@docinbound.com

Mikäli ette vielä pysty lähettämään verkkolaskua, pyydämme teitä lähettämään paperilaskut osoitteeseen: 

Sataraudoitus Oy (OpusCapita skannauspalvelu)
PL 19586
00062 LASKUTUS

Jotta sivuston käyttö olisi sinulle sujuvaa ja mainokset kiinnostavia, käytämme kumppaniemme kanssa sivustolla evästeitä. Jos et hyväksy evästeitä, muuta selaimesi asetuksia. Lisätietoja. Hyväksyn evästeiden käytön jatkamalla sivuston käyttöä.